niedziela, 10 marca 2013

Prolog

Niby dzień jak co dzień, ale każdy dzień, każde nowe przeżycie, każde odczucie daje nam dużo do myślenia. Zawsze coś dzieje się po coś, w życiu nie ma przypadków, a ja jestem tego dowodem. Co mogę powiedzieć o swoim życiu? Jest długie i nudne, ale o tym później, nie lubię mówić o sobie, wolę słuchać innym i im pomagać, ciężko do mnie dotrzeć i mnie zrozumieć.
Może zacznę od  przedstawienie nas wszystkich.
Max - mój kochany starszy braciszek, kocha imprezy. Lubi sobie popić, popalić. Razem roznosimy szkołę, zawsze się wspieramy, wiemy o sobie wszystko. Max razem z Carol raz są razem, raz nie są, życzę im jak najlepiej, ale mam dość czasami ich kłótni.
Josh - uroczy młodszy braciszek, mimo młodego wieku dużo przeszedł, razem z Max'em staramy się chronić go przed tym wszystkim, przed popadnięciem w jakiś nałóg albo uzależnienie. Nie wychodzi nam to zbytnio, ponieważ młody nie chce nas słuchać, uważa że nie powinniśmy się wtrącać w jego życie, ale mino wszystko kochamy go.
Carol - szalona, zwariowana, najlepsza na całej ziemi przyjaciółka. Wiemy o sobie wszystko, zawsze się wspieramy, jest częstym gościem u nas w domu, można nazwać ją nawet członkiem rodziny. Może mieć każdego, ale ona uważa że płeć przeciwna jest beznadziejna, robią wszystko żeby zaliczyć laskę, po to żeby później ją zostawić, chociaż wcale nie jest lepsza.
I na koniec ja: Megan,  niby szara myszka, a potrafię się zabawić, nie lubię kiedy ktoś ocenia mnie po wyglądzie, wszyscy mówią że wyglądam na grzeczną i miłą dziewczynkę, a wcale taka nie jestem, kocham imprezować, jestem szczera, wulgarna i chamska. 
Razem stanowimy nierozłączną paczkę, jesteśmy w stanie zrobić dla siebie wszystko, w szkole nie ma lepszych od nas, mimo tego ze wszyscy jesteśmy w innych klasach potrafimy się zgadać, ale oczywiście życie nie jest takie piękne jakbyśmy tego chcieli, w szkole są oczywiście tacy którzy nas nienawidzą, a mianowicie:
Zayn Malik - szkolny bad boy, uważa się za lepszego od innych, chociaż wcale nie jest. Może i jego rodzice są bogaci, ale to nie znaczy że jest lepszy od innych.
Harry Styles - robi wszystko to, co Zayn powie. Jest flirciarzem, potrafi tak zbajerować że dziewczynę że ta zapomina jak się nazywa. Skąd to wiem? Kiedyś prawie mu uległam, ale ze mną nie jest tak łatwo, ogarnęłam się i dałam mu popalić, od tamtej chwili się nienawidzimy i dogryzamy sobie na każdym kroku.
Niall Horan - Irlandczyk, jest cudowny, ma zajebisty akcent.  Jest inny od jego kumpli, czasami rozmawiam z nim w parku przed szkołą, lubię tam przyjść pomyśleć, oczywiście nikt o tym nie wie, obiecaliśmy sobie że żaden nie piśnie o tym słówkiem, przyjaciółmi byśmy siebie nie nazwali, ale dobrymi kolegami tak.
Louis Tomlinson - jest z nich wszystkich najstarszy, ale rozumem nie grzeszy. Osobiście nic do niego nie mam, za to Max dużo, Louis kiedyś odbił mu dziewczynę, później próbował "zająć" się Carol, ale Max na to nie pozwolił.
Liam Payne - niby najuczciwszy, ale nie raz widziałam jak przychodził na kacu do szkoły, jak kupował coś od miejscowych dilerów, kolejny kochany syneczek mamusi, ma prawdziwy dom, kochających rodziców, a odwala takie rzeczy.
Nasze grupki od zawsze rywalizują, nienawidzimy się, ale po co się tym przejmować? 

_________________________________________________________
Heeej! 
Nawet nie wiecie jak się cieszę że znowu zaczynam wszystko od nowa! Nowi bohaterowie, nowe rozdziały, nowa historia.
Witam Was z prologiem, mam nadzieję że dzięki niemu poznaliście trochę bardziej bohaterów, na dniach pojawi się pierwszy rozdział, także do następnego! <3

9 komentarzy:

 1. ale fajneee! cieszę się, że zaczynasz nowe opowiadanie ;) nie mogę się doczekać pierwszego rozdziału! ;*
  historia zapowiada się dosyć ciekawie, nie powiem że nie ;>
  będę często wpadać ;)
  pozdrawiam! ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo! Zapowiada się zajebiście, za przeproszeniem. Czekam na pierwszy rozdział <3

  OdpowiedzUsuń
 3. No no no , juz nie moge sie doczekac nastepnego rozdziału. Do nastepnego :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapowiada się bardzo fajnie! Czekam na ciąg dalszy, pozdrawiam Asiek :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Hmm zapowiada się nieźle ;D
  Już się nie mogę doczekać pierwszego rozdziału ;)
  Czuję, że w tym opowiadaniu akcji nie zabraknie xD
  Tak więc, czekam z niecierpliwością ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. nominowałam cie do Versatile Blogger :D
  szczegóły u mnie na blogu:
  http://you-are-mine-i-am-yours.blogspot.com/2013/03/versatile-blogger-3-d.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, swietny, czekam na nastepny rozdzial. ;))

  OdpowiedzUsuń